Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

1209 Postów
Makaryna kowalska
(Makaryna)
Maniak
Prezydent_elekt napisał:
No to jak ku..a bendzie z tom pomocom? Widac za granicom to polak polakowi wilkiem.
Rumuny, cygany czy inne zydy to sie potrafiom trzymac razem a polaki to by sie w lyzce wody potopili.
Co za narod?! Zaraza!


A uwarzaj na tego wujkaJanka, podejzany typ. Nie wchoc z nim w interesy, podal falszyfy numer konta, bo 10 cio cyfrowy !!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1633 Posty
Jan .
(WujekJanek)
Maniak
Makaryna napisał:
Prezydent_elekt napisał:
No to jak ku..a bendzie z tom pomocom? Widac za granicom to polak polakowi wilkiem.
Rumuny, cygany czy inne zydy to sie potrafiom trzymac razem a polaki to by sie w lyzce wody potopili.
Co za narod?! Zaraza!


A uwarzaj na tego wujkaJanka, podejzany typ. Nie wchoc z nim w interesy, podal falszyfy numer konta, bo 10 cio cyfrowy !!!!


Wcale nie jestem podejzany, to ty jestes podejzana, jeszcze w podstawowce chlopaki cie podgladali w damskiej szatni przed wf i dla tego tak plujesz jadem i innych oczerniasz jak mawial marszalek pilsudski z armaty ktorej fufe wyprodukowano za granica za nic szacunku dla uczciwego czlowieka bo kazdy by chcial byc pienknym i bogatym, a ty zazdroscisz i zazdrosc cie zzera a ja mondry jestem a nie glupi, ksionszke czytalem ze pierwszy milion tyrzeba ukrasc, plujeszc tylko jadem nienawisci i zazdrosc cie zzera ze ja to angielski rozumiem i norweskiego zaczynam sie uczyc...

Sorki, zasapalem sie i w gardle mi zaschlo....

Acha, jestes zydem i ukraincem i komuchem, ruskiem i komoruskiem, i masonem i katolem i lemingiem i muzynem, na pewno robisz za grosze na czarno i zabierasz chleb...

Nie, definitywnie z sil opadlem...

Ostatnim wysilkiem woli (jak S.Stalone) dorzucam raz jeszcze: plujesz jadem i jezdes gupia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok